Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Land of WineRated ★ 2.5
- Fairy and SwindlerRated ★ 2.5
Glass SlippersRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Something About 1% (Director's Cut)Rated ★ 3.0
Han RiverRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5