Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Zombie Land SagaRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- The Future DiaryRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.5