Titles you rated
靜かな生活: A Quiet LifeRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 2.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
Black DawnRated ★ 3.0