Titles you rated
HERO2014Rated ★ 3.0
The Beautiful NeighborRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
BORDERRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Unsolved CasesRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 4.0
A Fading SummerRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5