Series
Ratings
106- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0