Titles you rated
BossRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0- HeroRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 2.5
The AnchorRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Yumi's Cells the MovieRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- DreamRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5