Movies
Ratings
1235
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
- WonderlandRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Riley's First Date?Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 1.5