Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 3.0
Project PowerRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5