Series
Ratings
78
My MisterRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
A Very English ScandalRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0