Titles you rated
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0