Movies
Ratings
201
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0