Movies
Ratings
383
One Missed Call 3: FinalRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 3.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
APT.Rated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
RinguRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0- Taoist MutulRated ★ 5.0
Red Hawk: Weapon of DeathRated ★ 4.0- 머털 도사 와 108 요괴Rated ★ 5.0