Series
Ratings
222
PluribusRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 2.5