Movies
Ratings
1051
Talk to HerRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.0
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 2.0
KikujiroRated ★ 4.0
The Color of MoneyRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Ghost WorldRated ★ 3.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Once a ThiefRated ★ 3.0
SmokeRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0