Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Frankenstein s Monster s Monster FrankensteinRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Behind the Curtain: Stranger Things: The First ShadowRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0