Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Skam Season 4Rated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Breakfast, Lunch & DinnerRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0