Movies
Ratings
616
HeroRated ★ 3.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
TronRated ★ 2.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
The Blue LagoonRated ★ 2.0