Movies
Ratings
285
The SuspectRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Galaxy QuestRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Sweet Rain: Accuracy of DeathRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 1.0
ShutterRated ★ 3.0- King Kong LivesRated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 4.0