Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 2.5
The ImpossibleRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0