Series
Ratings
164
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
AnoneRated ★ 5.0- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0
To My HarryRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5