Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- The Friends in Chiang MaiRated ★ 2.5
MistyRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 2.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Angels in AmericaRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0