Titles you rated
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 4.5
Güle-GüleRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0