Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0