Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 0.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
ItRated ★ 1.0
ChawRated ★ 0.5
Horror StoriesRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 4.0