Movies
Ratings
2503
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
PopeyeRated ★ 3.0
One Hour PhotoRated ★ 2.5
Mystery TrainRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Permanent VacationRated ★ 3.5
Down by LawRated ★ 4.0
Coffee and Cigarettes IIRated ★ 3.5- AmbubaggingRated ★ 3.5
Winter LightRated ★ 3.5
The Trouble with HarryRated ★ 3.5
Late SpringRated ★ 4.0
A Short Film About KillingRated ★ 3.0- LineRated ★ 4.0
SabotageRated ★ 4.0
The Cranes Are FlyingRated ★ 3.5- Morning of the DeadRated ★ 3.5
Sleepless NightRated ★ 3.0- Hit the NightRated ★ 3.0
We Watch Movies And Read Novels TogetherRated ★ 3.5