Titles you rated
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0