Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Tale of TalesRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5- Tilted SummerRated ★ 3.0
Love, 100°CRated ★ 3.5- So Refreshed!Rated ★ 2.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
MiraiRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5