Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Goodbye SummerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 1.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Our minute SessionsRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 1.5
No Longer HeroineRated ★ 4.0
Marmalade BoyRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.5
One Week FriendsRated ★ 4.0