Titles you rated
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 3.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Survival WeddingRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 4.5
MamonoRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
FollowersRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0