Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 3.0
About Dry GrassesRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0