Movies
Ratings
261
Emma.Rated ★ 0.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5