Movies
Ratings
2089
Swan SongRated ★ 3.0
1922Rated ★ 2.0
DogManRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 3.0