Titles you rated
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
RipleyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0