Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 3.0- 다찌마와 LeeRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5