Movies
Ratings
684
Hello GhostRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
RRRRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 5.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 2.0
Helter SkelterRated ★ 2.5
City of GodRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0