Movies
Ratings
144
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5