Titles you rated
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
My Horrible BossRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0