Movies
Ratings
394
AtlasRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
The Sea BeastRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0