Movies
Ratings
286
Hear MeRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0