Movies
Ratings
20
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 1.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0