Series
Ratings
49
AdolescenceRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5