Movies
Ratings
58
ParasiteRated ★ 5.0
Book ClubRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 5.0
In This Corner of the WorldRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Ethel & ErnestRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Under the SunRated ★ 4.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0