Movies
Ratings
683
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
French KissRated ★ 2.0
NomadlandRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
White GirlRated ★ 2.5