Series
Ratings
90
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5