Series
Ratings
42
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Join My TableRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 4.0
- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Read or Die: The TVRated ★ 3.5