Movies
Ratings
810
ArrivalRated ★ 5.0
I WishRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.0
American UltraRated ★ 2.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0