Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Fifty Shades FreedRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0