Movies
Ratings
101
ZootopiaRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 1.0