Movies
Ratings
33
Love ActuallyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5