Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0